Program 2018

Program 2018
 
  Neděle 9.9.
  19:00
Rakovník  
Heroldova síň Rabasovy galerie  
 
  Nathan Matsubara Sonvioloncello (J)
  Marie Bouchardfagot (F)
  Makiko Aidaklavír ((J))

Program...

 
 
  Pondělí­ 10.9.
  19:00
Praha  
Hlavní sál Valdštejnského paláce  
 
  Klára Gibišováklavír (CZ)
  Nathan Matsubara Sonvioloncello (J)
  Marie Bouchardfagot (F)
  Ana Tutičflétna
  Josef Štefandirigent (CZ)
  Praga Cameratakomorní orchestr

Program...

 
 
  Středa 12.9.
  19:00
Praha  
Kolowratský palác  
 
  Dominic Chamotklavír (D)
  Milan Al-Ashhabhousle (CZ)
  Adam Skoumalklavír (CZ)

Program...

 
 
  Čtvrtek 13.9.
  17:00
Praha  
Aria Hotel - JAZZ AFTERNOON  
 
  Kristina Mihalovázpěv (SK)
  Jiří Levíčekklavír (CZ)

Program...

 
 
  Čtvrtek 13.9.
  19:00
Teplice  
Zahradní dům  
 
  Dominic Chamotklavír (D)
  Nathan Matsubara Sonvioloncello (J)
  Makiko Aidaklavír ((J))

Program...

 
 
  Pondělí­ 17.9.
  19:00
Praha  
Kostel sv. Vavřince  
 
  Milena Wilkehousle (D)
  Václav Máchaklavír (CZ)
  Kalabis Quintetdechový kvintet (CZ)
  Zuzana Bandúrováflétna
  Jarmila Vavrováhoboj
  Anna Sysováklarinet
  Denisa Beňovskáfagot
  Adéla Triebenekloválesní roh

Program...

 
 
  Úterý 18.9.
  19:00
Litvínov  
Základní umělecká škola - koncertní sál  
 
  Balazs Sandorklarinet (H)
  Eszter Kalocsaiviola (H)
  Katalin Gondaklavír (H)

Program...

 
 
  Středa 19.9.
  19:00
Litoměřice  
Divadlo K. H. Máchy  
 
  Milena Wilkehousle (D)
  Václav Máchaklavír (CZ)
  Kalabis Quintetdechový kvintet (CZ)
  Zuzana Bandúrováflétna
  Jarmila Vavrováhoboj
  Anna Sysováklarinet
  Denisa Beňovskáfagot
  Adéla Triebenekloválesní roh

Program...

 
 
  Čtvrtek 20.9.
  19:00
Praha  
Kolowratský palác  
 
  Balazs Sandorklarinet (H)
  Eszter Kalocsaiviola (H)
  Katalin Gondaklavír (H)
  Adam Honzírekkontrabas (CZ)
  Marie Wiesnerováklavír (CZ)

Program...

 
 
  Pátek 21.9.
  19:30
Bad Schandau  
St. Johanniskirche  
 
  Adam Honzírekkontrabas (CZ)
  Szymon Drabińskiklavír (PL)
  Marie Wiesnerováklavír (CZ)

Program...

 
 
  Sobota 22.9.
  18:00
Lučany nad Nisou  
Kostel Navštívení Panny Marie  
Pocta prof. Lubomíru Kosteckému  
 
  Amabilesmyčcovy kvartet (J)
  Yuna Shinoharahousle
  Chihiro Kitadahousle
  Meguna Nakaviola
  Tatsuki Sasanumavioloncello

Program...

 
 
  Pondělí­ 24.9.
  18:30
Praha  
*/ Velvyslanectví Polské republiky  
 
  Szymon Drabińskiklavír (PL)
  Amabilesmyčcovy kvartet (J)
  Yuna Shinoharahousle
  Chihiro Kitadahousle
  Meguna Nakaviola
  Tatsuki Sasanumavioloncello

Program...

 
 
  Středa 26.9.
  19:30
Praha  
Rudolfinum, Dvořákova síň  
 
  Pavol Praženicaklavír (SK)
  Amabilesmyčcovy kvartet (J)
  Yuna Shinoharahousle
  Chihiro Kitadahousle
  Meguna Nakaviola
  Tatsuki Sasanumavioloncello
  Thomas Le Duc-Moreaudirigent (Canada)
  Václav Petrvioloncello (CZ)
  Orchestr Národního divadla (CZ)

Program...

 
 
VSTUPENKY V MÍSTECH KONCERTŮ JEDNU HODINU PŘED ZAČÁTKEM

*/ Pro vstup na velvyslanectví je nutné potvrdit svojí účast na telefonním čísle: 257 099 523/ 524 nebo e-mail: praga.amb.sekretariat@msz.gov.pl