Účinkující 2020
 
Anna Gaálová klavír
Anna začala hrát na klavír v pěti letech v Děčíně. Již v tomto období získala řadu ocenění. Například soutěž Prague Junior Note (2. místo), Amadeus Brno (2.místo), Broumovská klávesa (2.místo), absolutní vítězství na soutěžní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů, Mezinárodní smetanovská soutěž (3. místo).

Od roku 2014 studuje na Pražské konzervatoři pod vedením prof. M. Langera. Již v prvním ročníku se zúčastnila soutěží Broumovská klávesa (1. místo) a Pro Bohemia Ostrava (1. místo). Zároveň se opakovaně stala laureátkou soutěžní přehlídky Mladý klavír. V roce 2017 získala 1. cenu v kategorii do 22 let na Brněnské klavírní soutěži.

Mezi její největší úspěchy patří 3. cena na soutěži Pancho Vladigerov Piano Competition v Bulharsku a dále 3. místo na soutěži „Zahraj si s českou filharmonií“. V prosinci 2019 vystoupila jako sólistka se Symfonickým orchestrem Pražské konzervatoře na koncertě k 100. výročí narození Gideona Kleina.

Každoročně se účastní mezinárodních klavírních kurzů pod vedením světových klavíristů (L. O. Andsnes, Ch. I. Hadland, H. Gimse, M. Samson-Primachenko, A. Kouyoumdjian, I. Kahánek).

- zpět -