Účinkující 2020
 
Natalie Schwamová klavír
Na klavír začala hrát v šesti letech na Hudební škole hlavního města Prahy. Nyní je studentkou doc. Fr. Malého na Hudební akademii múzických umění v Praze.

Natalie je vítězkou mnoha klavírních soutěží v České republice i v zahraničí. Ve čtrnácti letech získala 2. místo v Mezinárodní smetanovské soutěži v Plzni v seniorské kategorii do 30 let. V patnácti letech se stala nejmladší vítězkou Mezinárodní klavírní soutěže Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních.

V roce 2017 získala stipendium YAMAHA a dostala se do finále mezinárodní soutěže v Aarhusu v Dánsku.

Ve svých deseti letech debutovala jako sólistka se Symfonickým orchestrem města Buenos Aires v Argentině, se kterým hrála i následující rok. Dále spolupracovala s Národním univerzitním orchestrem v Argentině, s Pardubickou komorní filharmonií, s Janáčkovou filharmonií v Ostravě, s Plzeňskou filharmonií a se Symfonickým orchestrem FOK. V r. 2017 si zahrála Rachmaninův 3. klavírní koncert s Aarhuským Symfonickým Orchestrem v Dánsku. Jako sólistka se představila na recitálech v Německu, Itálii, Rakousku, Dánsku, Španělsku, Argentině a USA.

- zpět -