Účinkující 2018
 
Dominic Chamot klavír
Na klavír začal hrát sám v sedmi letech a první hodiny absolvoval v devíti letech pod vedením R. Goto-Lutz a o tři roky později byl přijat na Pre-College Cologne, kde studoval sedm let pod vedením prof. Sh. Arnold. V roce 2014 byl přijat na Musik Akademia Basel, kde dokončil svá bakalářská studia pod vedením C. Martínez-Mehner s nejvyšším možným oceněním při jeho závěrečném recitálu.

Dominikovi se dostalo uznání na mnoha národních i mezinárodních recitálech v Evropě a v posledních letech získal celkem 17 cen a speciálních cen. Pravidelně se účastní mistrovských tříd renomovaných klavíristů jako F. Rados, M. Raekallio a D. Bashkirov a vede aktivní kariéru jako mladý komorní hudebník a sólista. Vystupoval na festivalech jako Festspiele Mecklenburg-Vorpommern a Schwetzinger Mozartfest a sólově vystoupil s orchetry jako WDR-Sinfonieorchester, Sinfonieorchester Basel a RSO Wien.

Dominika podporují JürgenPonto-Stiftung a Deutsche Stiftung Musikleben a v současné době obdržel studentskou cenu Migros-Kulturprozent.

- zpět -