Účinkující 2018
 
Takumi Inagaki klavír

Narodil se v Japonsku a na klavír začal hrát v šesti letech. Jeho prvními učiteli byli R. Doi a S. Iwasaki z Hudební Akademie Kurashiki.

V roce 2011 a 2013 získal třetí místo na klavírní soutěži PTNA. V roce 2013 pak třetí místo na mezinárodní klavírní soutěže F. Chopina v Asii. Ve stejném roce obdržel nejvyšší ocenění na 25. ročníku soutěže All Japan Junior Classic Music Contest. V jedenácti letech Takumi začal vystupovat s Kurashiki Junior Philharmonic Orchestra, Okayama Philharmonic Orchestra a i na sólových recitálech.

V roce 2015 Takumi zvítězil na 69. ročníku All Japan Student Music. Ve stejném roce získal třetí místo na Mezinárodní hudební soutěži v Ósace. V témže roce získal okayamskou kulturní cenu a cenu Kurashiki. Takumi vystoupil na zahajovacím koncertu G7 Kurashiki Children Summit.

V roce 2017 hrál na slavnostním koncertě při příležitosti 50. výročí založení města Kurashiki. V letošním roce zahájil stipendijní studia na Tokyo College of Music High School pod vedením M. Kawashima, K. Kaise a M. Nojima.

- zpět -