Účinkující 2018
 
Adam Balogh klavír

Před dovršením třinácti let získal Adam nejvyšší ocenění v osmi klavírních soutěžích. Vítězstvím si zajistil též koncert s proslulým Budapest festival orchestra. Dále vystupoval s Berlin Konzerthaus, Concerto Budapest, Pannon Philharmonic, Budapest Danubia, a Zuglo Philharmonic Orchestra. Ve dvanácti letech ho přijali jako výjimečného studenta na Akademii Franze Liszta v Budapešti do třídy A. Némethyho a G. Exkhardta.

Získal nespočet mezinárodních cen v hudebních klavírních soutěžích včetně Takacs Jenő (Graz), Chopin (Budapešť), Pianotalents (Milano), Young Virtuoso (Záhřeb), Szeged Contemporary Music (Segedín), The Hague (Haag), NYCA Worldwide Debut (New York).

Dvakrát obdržel stipendium na Akademii mladých klavíristů ve Filadelfii na Curtis Institute of Music. Studoval na Mezinárodní akademii Piano Texas a Laus Academy Dubrovnik. V poslední době vystupuje v Dortmundu, Berlíně, Amsterdamu, Basileji, Dubrovníku, Filadelfii, Fort Worth, Římě a Miláně. V roce 2016 byl přijat k bakalářskému studiu na Hudební akademii F. Liszta pod vedením A. Némethy a ke studiu komorní hudby u M. Gulyáse a M. Perényie.

- zpět -